Maciej Braun CR

Blog

Wizytacja

Saturday, 21 October 2017

Wczoraj popołudniu z naszej parafii rozpoczęliśmy wizytację biskupa. Zawitał do nas biskup diecezji Musoma bp.Michael Msonganzila. Potrwa ona do poniedziałku. Biskup będzie świętował z nami nasze drugie urodziny. Jutro dzień odpusty parafialnego. Głowa diecezji będzie przewodniczyć uroczystej sumie odpustowej. Podczas mszy 107 osób przyjmie sakrament bierzmowania. Dziś nasz gość wizytował jedna z wiosek dojazdowych. Licznie zebrani wierni jak sami powiedzieli, pierwszy raz widzieli na własne oczy biskupa. Natomiast popołudniem wspólnie zgromadziliśmy się przed grotą Matki Bożej my odmówić różaniec. Polecamy was w naszych modlitwach, niech dobry Bóg nieustannie Wam błogosławi za wszelkie dobro, które przez wasze ręce dzieje się w naszej parafii.

Maciej Braun CR

Blog